Bun venit pe WorldWide-Community!

Bun venit,te rugam sa te inregistrezi pe forum.

Bun venit pe WorldWide-Community!

Sondaj

Va place forumul nostru?

Vezi rezultatele

Ultimele subiecte

» Comunitate
Sam Ian 09, 2010 11:27 pm Scris de C. Ronaldo 9

» Cerere admin!
Vin Noi 06, 2009 4:14 pm Scris de DNT_007

» Disc Pool - Distractie
Vin Noi 06, 2009 11:37 am Scris de N1c3

» Bombaaa!!!!
Vin Noi 06, 2009 11:36 am Scris de N1c3

» testul EMO

» Ce console ai si Care e preferata ta!

» Scrietiva numele cu COTUL!
Vin Noi 06, 2009 11:35 am Scris de N1c3

» Sa numaram pina la 2009
Vin Noi 06, 2009 11:34 am Scris de N1c3

» Discutii!!!!!!!!!!1
Vin Noi 06, 2009 11:34 am Scris de N1c3

Navigare

Parteneri

forum gratuit
csaim.info

Jeff Hardy arestat

Distribuiţi
    N1c3
    Admin

Data de inscriere : 25/10/2009
    Varsta : 22
    Localizare : Bucuresti

Jeff Hardy arestat

Mesaj Scris de N1c3 la data de Vin Oct 30, 2009 10:17 pm

Povestea care circula prin vestiarele WWE este ca Jeff a fost arestat dupa ce a primit un pachet ce fusese marcat cu “steagul rosu” de catre politie si ca el l-a introdus in casa fara sa stie ce continea. Politia a facut dupa aceea acel raid, si l-a arestat pe Hardy. Aceeasi poveste spune ca pachetul fusese trimis de o persoana care nu locuia in North Carolina dar care isi exprimase interesul de a face afaceri cu Jeff.

Fostul superstar WWE se pare ca este mult mai relaxat in aceste zile decat imediat dupa ce a inceput toata aceasta poveste, fiind increzator ca va primi pedeapsa minima.

Sa speram pentru binele lui ca asa va fi.

Acum pregativi-va pentru zecile de marks care vor spune ca Punk i-a trimis pachetul, urmariti cu atentie

_______________________________________________________________________________________________________________

“Aceeasi poveste spune ca pachetul fusese trimis de o persoana care nu locuia in North Carolina dar care isi exprimase interesul de a face afaceri cu Jeff.”

pai ce sa mai, e clar, persoana aceea era CM Punk, inscenarea e acum evidenta . Nu-i nimic, duminca Undertaker il va trimite in Iad, asa cum ne-a promis, si bineinteles va lua si suflete lui Batista si Rey Rey, si astfel Jeff va fi razbunat, in timp ce Punk va plange in iad )

_______________________________________________________________________________________________________________

eu mai auzisem de o varianta precum prietena lui jeff e de vina pt asta….totul poate fi posibil…oricum sper ca jeff sa nu primeasca vreo pedeapsa dura…si mi-as mai dori sa mai compuna melodii cu trupa lui peroxhy?gen…unele melodii sunt chiar frumoase:)…si app pt copiii care cred ca cm punk e de vina…nu comentati acest articol…nu de alta dar s-ar putea sa ne asteptam la un “Sa ne amuzam-partea a 4a” )

eu sper ca jeff sa scape si sa revina in wwe pentru ca imi placea foarte mult de cum lupa si de salturile lui faimoase.Dar imi spun si mie care ar fi pedeapsa minima?

pedeapsa minima ar fi probabil o amenda, munca in folosul comunitatii sau ceva de genul – ma gandesc eu, nu e ceva oficial – dar in principiu cam asa ar arata pedeapsa minima.

Bine ca s-a aflat ca este nevinovat …Sper ca cel care i-a trimis pachetul sa fie prins si Jeff sa primeasca pedeapsa minima

Si din partea lui Radu_Han

FORTZAAAA JEFF HARDYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

toate cehstiile in afara de prima sunt comentari puse de anumite persoane pe un site !
    DNT_007

Data de inscriere : 26/10/2009

Re: Jeff Hardy arestat

Mesaj Scris de DNT_007 la data de Sam Oct 31, 2009 12:08 pm

Eu Tin cu rey mysteryo Very Happy
    Dar nici nu stiu cum se scrie
    Nu ma uit la resling dar imi place de el la-m vazut la un interviu scratch
    N1c3
    Admin

Mesaj Scris de N1c3 la data de Dum Noi 01, 2009 11:27 am

e super tare si Rey Mysterio

PiCkLoCk

Data de inscriere : 05/11/2009

Mesaj Scris de PiCkLoCk la data de Joi Noi 05, 2009 8:12 pm

Fortza Myaterio:D
    N1c3
    Admin

Mesaj Scris de N1c3 la data de Joi Noi 05, 2009 8:22 pm

da Rey Mysterio e super tare
    Si Jeff si JhonCena si Batista si TripleH

Dar Orton, Orton e cel mia de cacat restler din lumea intreaga lafel ca Chirs Jerico

Sau CM-Punk era de treaba la incput era bun cu publicu etc- dar acum a luato pe urmele lui Jerico si Orton injura publicu insulta publicu astia ar trebui datia fara din Restling!

Sau faza proasta cu un adbitru treeea sa fie 5 Unu in rign si cite unu sa se uite la ficare laterala dintro aprte a ringului sa nu se traga de picoare la Dublu cind nu se uita adbitru

uni asa fac nu se uita adbitri sil trage de picior si apoi aia care au trisat cistiga

Dece asta sa fie 5 adbitri sa vedem cum mai cistiga trisori!

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Mier Oct 17, 2018 8:27 am